Színházak

2019. augusztus 20.kedd István

Magyar Állami Operaház

Magyar Állami Operaház
Telefon
Cím
1061 Budapest, Andrássy út 22.
Igazgató
Ókovács SzilveszterÓkovács Szilveszter
Művészeti vezető


Színészek
Csizmadia GabriellaCsizmadia Gabriella
Czakó MátéCzakó Máté
Szabó Sipos BarnabásSzabó Sipos Barnabás
Tóth MátéTóth Máté
Rendezők
Damiano MichielettoDamiano Michieletto
Galgóczy JuditGalgóczy Judit
Georges DelnonGeorges Delnon
Geréb ZsófiGeréb Zsófi
Gianfranco de BosioGianfranco de Bosio
Jean-Pierre PonnelleJean-Pierre Ponnelle
Jean-Pierre PonnelleJean-Pierre Ponnelle
Jiří MenzelJiří Menzel
Káel CsabaKáel Csaba
Kovalik BalázsKovalik Balázs
Lázár HelgaLázár Helga
Ludger EngelsLudger Engels
M. Tóth GézaM. Tóth Géza
Markó RóbertMarkó Róbert
Michał ZnanieckiMichał Znaniecki
Stefano PodaStefano Poda
Stefano PodaStefano Poda
Szenteczki ZitaSzenteczki Zita
Szilágyi BálintSzilágyi Bálint
Szinetár MiklósSzinetár Miklós
Toronykőy AttilaToronykőy Attila
Vagyim MilkovVagyim Milkov
Varsányi PéterVarsányi Péter
Munkatársak
Ágoston LászlóÁgoston László (magánénekes)
Alexander LazarevAlexander Lazarev (karmester)
Alexandru AgacheAlexandru Agache (magánénekes)
Alexandru AghenieAlexandru Aghenie (magánénekes)
Altorjay TamásAltorjay Tamás (magánénekes)
Ambrogio MaestriAmbrogio Maestri (magánénekes)
Ana Ramos AguayoAna Ramos Aguayo (jelmeztervező)
Andrea FernandesAndrea Fernandes (korrepetitor)
Andreas HörlAndreas Hörl (magánénekes)
Andrei DunaevAndrei Dunaev (magánénekes)
Andrejcsik IstvánAndrejcsik István (magánénekes)
Anja KampeAnja Kampe (magánénekesnő)
Armin GramerArmin Gramer (magánénekes)
Arnaud BernardArnaud Bernard (díszlet- és jelmeztervező, rendező)
Arthur FagenArthur Fagen (karmester)
Arturo Chacón-CruzArturo Chacón-Cruz (magánénekes)
Atalla AyanAtalla Ayan (magánénekes)
Bakk RebekaBakk Rebeka (koreográfus)
Bányai RitaBányai Rita (fősúgó)
Bárdosi IbolyaBárdosi Ibolya (jelmeztervező)
Barlay ZsuzsaBarlay Zsuzsa (magánénekesnő)
Báró PéterBáró Péter (festőművész)
Bartal LászlóBartal László (karmester, korrepetitor)
Bátori ÉvaBátori Éva (magánénekesnő)
Beda JuditBeda Judit (jelmez kivitelező, jelmeztervező)
Békefi EdinaBékefi Edina (magánénekesnő)
Benjamin BaylBenjamin Bayl (karmester)
Beöthy-Kiss LászlóBeöthy-Kiss László (magánénekes)
Berczelly IstvánBerczelly István (magánénekes)
Blahó GergőBlahó Gergő (magánénekes)
Blazsó DomonkosBlazsó Domonkos (magánénekes)
Bobor ÁgnesBobor Ágnes (látványtervező)
Bocskai IstvánBocskai István (magánénekes)
Bogányi TiborBogányi Tibor (karmester)
Bogumił PalewiczBogumił Palewicz (világítástervező)
Bojtos LucaBojtos Luca (magánénekesnő)
Bolya Papp NikolettaBolya Papp Nikoletta (énekkari tag)
Bordás AttilaBordás Attila (koreográfus)
Boross CsillaBoross Csilla (magánénekesnő)
Brassói-Jőrös AndreaBrassói-Jőrös Andrea (magánénekesnő)
Braun LászlóBraun László (animációtervező)
Brickner SzabolcsBrickner Szabolcs (magánénekes)
Bruno TaddiaBruno Taddia (magánénekes)
Bryn TerfelBryn Terfel (magánénekes)
Bucsi AnnamáriaBucsi Annamária (magánénekesnő)
Bujdosó NóraBujdosó Nóra (jelmeztervező)
Busa GabriellaBusa Gabriella (énekkari művész)
Busa TamásBusa Tamás (magánénekes)
Cakó FerencCakó Ferenc (látványtervező)
Carla TetiCarla Teti (jelmeztervező)
Caroline MelzerCaroline Melzer (magánénekesnő)
Celeng MáriaCeleng Mária (magánénekesnő)
Christian BadeaChristian Badea (karmester)
Csányi LászlóCsányi László (ügyelő)
Csapó JózsefCsapó József (magánénekes)
Cseh AntalCseh Antal (magánénekes)
Csepregi AndorCsepregi Andor (gyermek segédszínész)
Cser ÁgostonCser Ágoston (magánénekes)
Cserhalmi FerencCserhalmi Ferenc (magánénekes)
Cserna IldikóCserna Ildikó (magánénekesnő)
Csiki GáborCsiki Gábor (magánénekes)
Csikós AttilaCsikós Attila (örökös tag, mesterművész, vezető díszlettervező)
Csörgeő LucaCsörgeő Luca (gyerek szólista)
Csősz MátéCsősz Máté (jelmeztervező)
Dallos ErikaDallos Erika (korrepetitor)
Dani ZsuzsaDani Zsuzsa (magánénekesnő)
Daragó ZoltánDaragó Zoltán (magánénekes)
Dávida Tamás JánosDávida Tamás János (ügyelő)
Dékán JenőDékán Jenő (magánénekes)
Dénes IstvánDénes István (karmester)
Déri AndrásDéri András (karmester)
Dobi-Kiss VeronikaDobi-Kiss Veronika (magánénekesnő)
Dobrotka SzilviaDobrotka Szilvia (magánénekesnő)
Doman KatalinDoman Katalin (korrepetitor)
Döme IstvánDöme István (ügyelő)
Dominic WheelerDominic Wheeler (karmester)
Dózsa ImreDózsa Imre (mesterművész)
Dragana RadakovicDragana Radakovic (magánénekesnő)
Ducza NóraDucza Nóra (magánénekesnő)
Edita GruberovaEdita Gruberova (magánénekesnő)
Eduard MartynyukEduard Martynyuk (magánénekes)
Egri SándorEgri Sándor (magánénekes)
Eleanor LyonsEleanor Lyons (magánénekesnő)
Elena MoșucElena Moșuc (magánénekesnő)
Erdős AttilaErdős Attila (magánénekes)
Érsek DóraÉrsek Dóra (súgó)
Erwin SchrottErwin Schrott (magánénekes)
Evelyn HerlitziusEvelyn Herlitzius (magánénekesnő)
Evgeny StavinskyEvgeny Stavinsky (magánénekes)
Farkas AndrásFarkas András (magánénekes)
Farkas GáborFarkas Gábor (magánénekes)
Farkasréti MáriaFarkasréti Mária (magánénekesnő)
Fátrai JánosFátrai János (magánénekes)
Fehér BalázsFehér Balázs (ügyelő)
Fekete AttilaFekete Attila (magánénekes)
Fekete KárolyFekete Károly (magánénekes)
Fericián LászlóFericián László (festőművész)
Fias GáborFias Gábor (ügyelő)
Fodor BeatrixFodor Beatrix (magánénekesnő)
Fodor BernadettFodor Bernadett (magánénekesnő)
Fógel AdriennFógel Adrienn (látványtervező)
Fokanov AnatolijFokanov Anatolij (magánénekes)
Forray GáborForray Gábor (vezető díszlettervező, örökös tag)
Francesco DemuroFrancesco Demuro (magánénekes)
Franco PomponiFranco Pomponi (magánénekes)
Frank van AkenFrank van Aken (magánénekes)
Fried PéterFried Péter (magánénekes)
Frigyesi TiborFrigyesi Tibor (játékmester)
Fülep MátéFülep Máté (magánénekes)
Fülöp ZsuzsannaFülöp Zsuzsanna (magánénekesnő)
Fürjes AnnaFürjes Anna (magánénekesnő)
Füzér AnniFüzér Anni (jelmeztervező)
Gaál CsabaGaál Csaba (magánénekes)
Gábor SylvieGábor Sylvie (játékmester)
Gál ErikaGál Erika (magánénekesnő)
Gál GabiGál Gabi (magánénekesnő)
Gárday GáborGárday Gábor (magánénekes)
Gazsik LórántGazsik Lóránt (ügyelő)
Gelsi ZoltánGelsi Zoltán (díszlettervező)
Gerd GrochowskiGerd Grochowski (magánénekes)
Geresdi ZsófiaGeresdi Zsófia (látványtervező)
Giacomo SagripantiGiacomo Sagripanti (karmester)
Gianluca MargheriGianluca Margheri (magánénekes)
Giuseppe FilianotiGiuseppe Filianoti (magánénekes)
Gogolyák GyörgyGogolyák György (magánénekes)
Göncz RenátaGöncz Renáta (magánénekesnő)
Gradsach ZoltánGradsach Zoltán (magánénekes)
Gulyásik AttilaGulyásik Attila (magánénekes)
Gunyong NaGunyong Na (magánénekes)
Gyarmati ÁlmosGyarmati Álmos (magánénekes)
Hábetler AndrásHábetler András (magánénekes)
Hágai KatalinHágai Katalin (balettmester)
Haja ZsoltHaja Zsolt (magánénekes)
Hajdu AndrásHajdu András (magánénekes)
Hajnóczy JúliaHajnóczy Júlia (magánénekesnő)
Halász PéterHalász Péter (karmester)
Hámori MátéHámori Máté (karmester)
Hanczár GyörgyHanczár György (magánénekes)
Hantos BalázsHantos Balázs (magánénekes)
Haramza LászlóHaramza László (magánénekes)
Haris NadinHaris Nadin (magánénekesnő)
Havár-Ferenczy VivienHavár-Ferenczy Vivien (magánénekesnő)
Hector Lopez MendozaHector Lopez Mendoza (magánénekes)
Hegyi BarnabásHegyi Barnabás (magánénekes)
Heiko TrinsingerHeiko Trinsinger (magánénekes)
Heiter MelindaHeiter Melinda (magánénekesnő)
Héja DomonkosHéja Domonkos (karmester)
Herczeg FerencHerczeg Ferenc (magánénekes)
Herzog TamásHerzog Tamás (statisztaszervező)
Hidegkuti PálmaHidegkuti Pálma (korrepetitor)
Horák RenátaHorák Renáta (magánénekesnő)
Horesnyi BalázsHoresnyi Balázs (díszlettervező)
Horti LillaHorti Lilla (magánénekesnő)
Imai AyaneImai Ayane (magánénekesnő)
Irlanda GergelyIrlanda Gergely (magánénekes)
Jakab IldikóJakab Ildikó (magánénekesnő)
Jakab MelindaJakab Melinda (koreográfus)
Jankó ZsoltJankó Zsolt (karmester)
Jánoskuti MártaJánoskuti Márta (jelmeztervező)
Jean-François BorrasJean-François Borras (magánénekes)
Jee Hye HanJee Hye Han (magánénekesnő)
John Bailey McAllisterJohn Bailey McAllister (gyerekszínész)
John FioreJohn Fiore (karmester)
Juraj ValčuhaJuraj Valčuha (karmester)
Kádár ÁgotaKádár Ágota (énekkari művész)
Káldi Kiss AndrásKáldi Kiss András (magánénekes)
Káli GáborKáli Gábor (karmester)
Kálmán PéterKálmán Péter (magánénekes)
Kalmár MagdaKalmár Magda (magánénekesnő)
Kálnay ZsófiaKálnay Zsófia (magánénekesnő)
Kálvin BalázsKálvin Balázs (korrepetitor)
Kamen ChanevKamen Chanev (magánénekes)
Karine BabajanyanKarine Babajanyan (magánénekesnő)
Kármán AnnaKármán Anna (látványtervező)
Kasza KatalinKasza Katalin (magánénekesnő)
Kaszás IldikóKaszás Ildikó (próbavezető balettmester)
Katona AnikóKatona Anikó (korrepetitor)
Katona GáborKatona Gábor (koreográfus)
Kelemen ZoltánKelemen Zoltán (magánénekes)
Kelen PéterKelen Péter (örökös tag)
Kempf MártaKempf Márta (énekkari művész)
Kenesey JuditKenesey Judit (dramaturg)
KentaurKentaur (díszlettervező)
Kersák EdinaKersák Edina (énekkari művész)
Kertesi IngridKertesi Ingrid (magánénekesnő)
Kesselyák GergelyKesselyák Gergely (karmester)
Keszei BoriKeszei Bori (magánénekesnő)
Keszthelyi KingaKeszthelyi Kinga (dramaturg)
Keveházi GáborKeveházi Gábor (balettművész)
Keveházi GáborKeveházi Gábor (koreográfus)
Keveházi GáborKeveházi Gábor (koreográfus)
Khell CsörszKhell Csörsz (díszlettervező)
Kincses VeronikaKincses Veronika (örökös tag)
Kiss AndrásKiss András (magánénekes)
Kiss Artúr AndrásKiss Artúr András (gyerek szólista)
Kiss B. AtillaKiss B. Atilla (magánénekes)
Kiss PéterKiss Péter (magánénekes)
Kiss TivadarKiss Tivadar (magánénekes)
Klein OttokárKlein Ottokár (magánénekes)
Kóbor TamásKóbor Tamás (magánénekes)
Kocsár BalázsKocsár Balázs (karmester)
Koczor KristófKoczor Kristóf (magánénekes)
Kollár ImreKollár Imre (karmester)
Kolonits KláraKolonits Klára (magánénekesnő)
Komlósi IldikóKomlósi Ildikó (magánénekesnő)
Kónya KrisztinaKónya Krisztina (magánénekesnő)
Kőrösi AndrásKőrösi András (magánénekes)
Köteles GézaKöteles Géza (karmester)
Kovács AnnamáriaKovács Annamária (magánénekesnő)
Kovács Krisztián Kovács Krisztián (rendezőasszisztens)
Kovács LászlóKovács László (karmester)
Kovács PálKovács Pál (énekkari művész, címzetes magánénekes)
Kovácsházi IstvánKovácsházi István (magánénekes)
Kováts AndreaKováts Andrea (főjátékmester)
Kováts KolosKováts Kolos (magánénekes)
Kováts KolosKováts Kolos (mesterművész)
Kristóf IstvánKristóf István (énekkari művész)
Kristofori FerencKristofori Ferenc (magánénekes)
Kulcsár NoémiKulcsár Noémi (koreográfus)
Kun Ágnes AnnaKun Ágnes Anna (magánénekesnő)
Kun ZsuzsaKun Zsuzsa (balettmester)
Laborfalvi Soós BélaLaborfalvi Soós Béla (magánénekes)
Laczák BoglárkaLaczák Boglárka (magánénekesnő)
Lado AtaneliLado Ataneli (magánénekes)
Lance RyanLance Ryan (magánénekes)
László BoldizsárLászló Boldizsár (magánénekes)
László DoruLászló Doru (festőművész)
László MargitLászló Margit (magánénekesnő)
László PéterLászló Péter (magántáncos)
Laure MeloyLaure Meloy (magánénekesnő)
Lawrence FosterLawrence Foster (karmester)
Lázár KatalinLázár Katalin (rendezőasszisztens)
Lengyel GáborLengyel Gábor (súgó)
Leonardo FerrandoLeonardo Ferrando (magánénekes)
Létay Kiss GabriellaLétay Kiss Gabriella (magánénekesnő)
Leveleki GáborLeveleki Gábor (gyermek segédszínész)
Li MeiliLi Meili (magánénekes)
Liang LiLiang Li (magánénekes)
Libor KatalinLibor Katalin (látványtervező)
Linda WatsonLinda Watson (magánénekesnő)
Lisztopád KrisztinaLisztopád Krisztina (jelmeztervező)
Lőcsei JenőLőcsei Jenő (koreográfus)
Luigi ScoglioLuigi Scoglio (díszlettervező)
Lukács GyöngyiLukács Gyöngyi (magánénekesnő)
Madaras GergelyMadaras Gergely (karmester)
Madeleine SchleichMadeleine Schleich (díszlettervező)
Magassy JúliaMagassy Júlia (énekkari művész)
Magyar MártonMagyar Márton (ügyelő)
Magyar OrsolyaMagyar Orsolya (rendezőasszisztens)
Makai PéterMakai Péter (látványtervező, rendező)
Mányik AlbertMányik Albert (rendezőasszisztens)
Marco CominMarco Comin (karmester)
Marcus BoschMarcus Bosch (karmester)
Marcus JupitherMarcus Jupither (magánénekes)
Mari DomokosMari Domokos (gyermek segédszínész)
Márk TivadarMárk Tivadar (vezető jelmeztervező, örökös tag)
Markovics ErikaMarkovics Erika (magánénekesnő)
Martyn BrabbinsMartyn Brabbins (karmester)
Matthew ShawMatthew Shaw (magánénekes)
Megyesi Schwartz LúciaMegyesi Schwartz Lúcia (magánénekesnő)
Megyesi ZoltánMegyesi Zoltán (magánénekes)
Meláth AndreaMeláth Andrea (magánénekesnő)
Melody WilsonMelody Wilson (magánénekesnő)
Merlo P. AndreaMerlo P. Andrea (tánckari művész, koreográfus)
Mester ViktóriaMester Viktória (magánénekesnő)
Mészáros MagdolnaMészáros Magdolna (súgó)
Michel PlassonMichel Plasson (karmester)
Mihail GubszkijMihail Gubszkij (magánénekes)
Miklósa ErikaMiklósa Erika (magánénekesnő)
Mikó AndrásMikó András (rendező, főrendező, örökös tag)
Mikó SzilviaMikó Szilvia (korrepetitor)
Miksa BálintMiksa Bálint (festőművész)
Miksch AdriennMiksch Adrienn (magánénekesnő)
Miller LajosMiller Lajos (mesterművész)
Misura ZsuzsaMisura Zsuzsa (örökös tag)
Mitilineou CleoMitilineou Cleo (magánénekesnő)
Molnár AndrásMolnár András (magánénekes)
Molnár ÉvaMolnár Éva (koreográfus)
Molnár LeventeMolnár Levente (magánénekes)
Mukk JózsefMukk József (magánénekes)
Nádasdy AndrásNádasdy András (tánckari művész)
Nádasdy KálmánNádasdy Kálmán (rendező, vezető főrendező, igazgató, örökös tag)
Nagy Szilvia jelmeztervezőNagy Szilvia jelmeztervező (jelmeztervező)
Nagy ZoltánNagy Zoltán (magánénekes)
Nagy ZsófiaNagy Zsófia (magánénekesnő)
Naná CecchiNaná Cecchi (látványtervező)
Nánási HelgaNánási Helga (magánénekesnő)
Nemes ZsófiaNemes Zsófia (koreográfus)
Németh AnikóNémeth Anikó (jelmeztervező)
Németh GáborNémeth Gábor (énekmester)
Németh JuditNémeth Judit (magánénekesnő)
Németh PálNémeth Pál (karmester)
Niklai JuditNiklai Judit (rendezőasszisztens)
Nikon OneNikon One (díszlettervező)
Nótás GyörgyNótás György (énekkari művész)
Nutthaporn ThammathiNutthaporn Thammathi (magánénekes)
Nyári ZoltánNyári Zoltán (magánénekes)
Óhegyi FilorettiÓhegyi Filoretti (magánénekesnő)
Oláh GáborOláh Gábor (magánénekes)
Oláh GusztávOláh Gusztáv (látványtervező, vezető főrendező, örökös tag)
Orbán EszterOrbán Eszter (dramaturg)
Orendt GyulaOrendt Gyula (magánénekes)
Orosz AdélOrosz Adél (örökös tag)
Orosz KlaudiaOrosz Klaudia (látványtervező)
Paillot ÁbelPaillot Ábel (gyermek szólista)
Pál BotondPál Botond (segédszínész)
Pál TamásPál Tamás (karmester)
Palcsó SándorPalcsó Sándor (magánénekes)
Palerdi AndrásPalerdi András (magánénekes)
Paolo FantinPaolo Fantin (díszlettervező)
Pártay LillaPártay Lilla (mesterművész)
Pasztircsák PolinaPasztircsák Polina (magánénekesnő)
Pataki BencePataki Bence (magánénekes)
Pataky KláriPataky Klári (koreográfus)
Paul GoodwinPaul Goodwin (karmester)
Pet HalmenPet Halmen (jelmeztervező)
Pfeiffer GyulaPfeiffer Gyula (korrepetitor)
Pilinyi MártaPilinyi Márta (látványtervező)
Pinchas SteinbergPinchas Steinberg (karmester)
Placido DomingoPlacido Domingo (magánénekes)
Pongor IldikóPongor Ildikó (gyakorlatvezető)
Prisca BaumannPrisca Baumann (jelmeztervező)
Rab GyulaRab Gyula (magánénekes)
Rachael ToveyRachael Tovey (magánénekesnő)
Rácz IllésRácz Illés (énekkari művész)
Rácz IstvánRácz István (magánénekes)
Rácz RitaRácz Rita (magánénekesnő)
Radostina NikolaevaRadostina Nikolaeva (magánénekesnő)
Rafael RojasRafael Rojas (magánénekes)
Rafael VolszkijRafael Volszkij (jelmeztervező)
Rálik SzilviaRálik Szilvia (magánénekesnő)
Remete KrisztaRemete Kriszta (jelmeztervező, koreográfus)
Renato PalumboRenato Palumbo (karmester)
Resz MiklósResz Miklós (szcenikus)
Réti AttilaRéti Attila (magánénekes)
Rezsnyák RóbertRezsnyák Róbert (magánénekes)
Ric SchachtebeckRic Schachtebeck (díszlettervező)
Rinat ShahamRinat Shaham (magánénekesnő)
Róka IstvánRóka István (magánénekes)
Rőser Orsolya HajnalkaRőser Orsolya Hajnalka (magánénekesnő)
Rost AndreaRost Andrea (magánénekesnő)
Rózsa IstvánRózsa István (díszlettervező)
Rozsos IstvánRozsos István (magánénekes)
Sabine BlickenstorferSabine Blickenstorfer (jelmeztervező)
Sáfár OrsolyaSáfár Orsolya (magánénekesnő)
Salgó TamásSalgó Tamás (korrepetitor)
Sándor CsabaSándor Csaba (magánénekes)
Schöck AtalaSchöck Atala (magánénekesnő)
Sebastian HannakSebastian Hannak (díszlettervező)
Sebestyén MiklósSebestyén Miklós (magánénekes)
Selmeczi GyörgySelmeczi György (karmester, zeneszerző, rendező)
Silló IstvánSilló István (karmester)
Simon KrisztinaSimon Krisztina (magánénekesnő)
Sipos Richard PálSipos Richard Pál (ügyelő)
Solti CsabaSolti Csaba (magántáncos)
Sólyom-Nagy SándorSólyom-Nagy Sándor (magánénekes)
Somogyvári Tímea ZitaSomogyvári Tímea Zita (magánénekesnő)
Stadler FerencStadler Ferenc (világítástervező)
Strausz KálmánStrausz Kálmán (karigazgató)
Stuart NeillStuart Neill (magánénekes)
Sümegi EszterSümegi Eszter (magánénekesnő)
Szabó VilmosSzabó Vilmos (ügyelő)
Szabóki TündeSzabóki Tünde (magánénekesnő)
Szakács IldikóSzakács Ildikó (magánénekesnő)
Szakály GyörgySzakály György (örökös tag)
Szalai SáraSzalai Sára (látványtervező)
Szántó AndreaSzántó Andrea (magánénekesnő)
Szappanos TiborSzappanos Tibor (magánénekes)
Szegedi CsabaSzegedi Csaba (magánénekes)
Székely LászlóSzékely László (díszlettervező)
Szélpál SzilveszterSzélpál Szilveszter (magánénekes)
Szemere ZitaSzemere Zita (magánénekesnő)
Szemerédy KárolySzemerédy Károly (magánénekes)
Szendrényi ÉvaSzendrényi Éva (díszlettervező)
Szennai KálmánSzennai Kálmán (vezető korrepetitor)
Szentimrei LászlóSzentimrei László (énekkari művész)
Szeőke ZsuzsannaSzeőke Zsuzsanna (statisztaszervező)
Szerekován JánosSzerekován János (magánénekes)
Szigetvári DávidSzigetvári Dávid (magánénekes)
Szilágyiné Barcsák AnnaSzilágyiné Barcsák Anna (súgó)
Szinetár MiklósSzinetár Miklós (örökös tag)
Szinvai PálSzinvai Pál (szobrászművész)
Szondi PéterSzondi Péter (magánénekes)
Szűcs ÁrpádSzűcs Árpád (címzetes magánénekes)
Szűcs AttilaSzűcs Attila (magánénekes)
Szüle TamásSzüle Tamás (magánénekes)
Szumelidisz KrisztinaSzumelidisz Krisztina (magánénekesnő)
Szvétek LászlóSzvétek László (magánénekes)
Taletovics MilánTaletovics Milán (magánénekes)
Taras ShtondaTaras Shtonda (magánénekes)
Tarjányi TamásTarjányi Tamás (magánénekes)
Teleki Nagy KrisztiánTeleki Nagy Krisztián (fő statisztaszervező)
Teodor IlincaiTeodor Ilincai (magánénekes)
Tillai AttilaTillai Attila (énekkari művész)
Tokody IlonaTokody Ilona (mesterművész)
Tómas TómassonTómas Tómasson (magánénekes)
Tomasz KoniecznyTomasz Konieczny (magánénekes)
Töreky KatalinTöreky Katalin (magánénekesnő)
Tőri CsabaTőri Csaba (karmester)
Törökné Komódi JuditTörökné Komódi Judit (súgó)
Tóth ErikaTóth Erika (rendezőasszisztens)
Tóth Pál MátyásTóth Pál Mátyás (magánénekes)
Tóth PéterTóth Péter (magánénekes)
Tóth SámuelTóth Sámuel (korrepetitor)
Tuomas PursioTuomas Pursio (magánénekes)
Ujvári GergelyUjvári Gergely (énekkari művész)
Ulbrich AndreaUlbrich Andrea (magánénekesnő)
Utasi MelaniUtasi Melani (magánénekesnő)
Vághelyiné Szóka ÁgnesVághelyiné Szóka Ágnes (ügyelő)
Vágó NellyVágó Nelly (vezető jelmeztervező, örökös tag)
Vágvölgyi IlonaVágvölgyi Ilona (jelmeztervező)
Vajda GergelyVajda Gergely (karmester)
Vajda JúliaVajda Júlia (magánénekesnő)
Vajda KláraVajda Klára (magánénekesnő)
Váradi ZitaVáradi Zita (magánénekesnő)
Varga ViktóriaVarga Viktória (magánénekesnő)
Vásáry TamásVásáry Tamás (karmester)
Vasdinnyey BenceVasdinnyey Bence (ügyelő)
Vashegyi GyörgyVashegyi György (karmester)
Vaszilij SzinajszkijVaszilij Szinajszkij (karmester)
Vayer TamásVayer Tamás (díszlettervező)
Venekei MariannaVenekei Marianna (vezető balettmester, koreográfus)
Viktor VolszkijViktor Volszkij (díszlettervező)
Vladimir GalouzineVladimir Galouzine (magánénekes)
Volf KatalinVolf Katalin (örökös tag)
Vörös SzilviaVörös Szilvia (magánénekesnő)
Wiedemann BernadettWiedemann Bernadett (magánénekesnő)
Wiedemann JuditWiedemann Judit (magánénekesnő)
Wierdl EszterWierdl Eszter (magánénekesnő)
Wittinger GertrúdWittinger Gertrúd (magánénekesnő)
Xavier SabataXavier Sabata (magánénekes)
Yoshida MakikoYoshida Makiko (magánénekesnő)
Zavaros EszterZavaros Eszter (magánénekesnő)
Závodszky DalmaZávodszky Dalma (jelmeztervező)
Zemlényi MihályZemlényi Mihály (ügyelő)
Zenovitz ZénóZenovitz Zénó (festőművész)
Zimula Sylvia HanákováZimula Sylvia Hanáková (jelmeztervező)
Zoób KatiZoób Kati (jelmeztervező)
Zsigmond GézaZsigmond Géza (énekkari művész)
Zuo YouZuo You (magánénekes)
Zuzana KohoutováZuzana Kohoutová (magánénekesnő)
56 csepp vér
A bánya
A csengő
A Denevér
A diótörő
A hattyúk tava
A II. Marton Éva Nemzetközi Énekverseny gálaestje
A kármeliták
A kékszakállú herceg vára
A lakatlan sziget
A Nagy Dia Nap
A szerelmi tilalom
A telefon
A tenor
A trubadúr
A varázsfuvola
A walkür
Aida
Andrea Chénier
Anyegin
Az úrhatnám szolgáló
Bajazzók
Bánk bán
Bátori Mária
Billy Elliot
Bohémélet
Bohémélet 2.0
Bolondokháza
Carmen
Csengő-bongó délután
Csillagszeműek karácsonya
Don Pasquale
Don Quijote
Elektra
FAGGATÓ - Miért így és miért nem másképp?
Falling Angels
Filharmónia Magyarország - Mesélő Muzsika-sorozat
Hangoló
Hangszervarázs az Operaházban
Hangversenyek az Operában
Hófehérke és a 7 törpe
Hunyadi László
Johan Inger's Rain Dogs
Kádár utolsó beszéde
Két nő
Királyi Zeneterem
KylIng It
Lammermoori Lucia
Leánder és Lenszirom
Londoni Filharmonikus Zenekar
Manon
Mario és a varázsló
Máté-passió
Nabucco
Operatúra Papagenóval
Otello
Parasztbecsület
Parázsfuvolácska
Parsifal
Pikk dáma
Pillangókisasszony
Pomádé király új ruhája
Requiem
Sarabande
Simándy100 - Jonas Kaufmann-nal
Sír a téli éjszaka
Spartacus
Szabadságra hangolva
Széchenyi István225
Székely fonó
Szerelem
Szinetár szerint a színház
Tosca
Traviata
Varázslatos opera
Walking Mad
West Side Story
Zongoraáriák
Zrínyi Miklós (Nikola Šubić Zrinski)
Zsura60 - Táncmozaik egy koreográfus életéből
Kérem, látogasson vissza később!